Říjen 2014

Kde vybrat alu kola?

2. října 2014 v 11:25 | Radek
Přáli jste si, aby vaše auto na silnici vynikalo a každý se za ním otočil? Nyní si můžete splnit svůj sen, protože pro vás vznikl webový e-shop alukola.guru, který nabízí přes 4000 různých typů Alu disků a zaručuje nejnižší cenu na slovenském trhu, ke které mu pomáhá také portál pneumatiky.cz.

Úvodní stránka, která vás vybízí k vybrání vaší značky a modelu auta, má příjemný design a je velmi přehledná. Máte k dispozici 47 odlišných značek aut, které můžete obléknout do vámi vybraných disků. Na vás zůstává, zdali si značku auta a model vyberete v horní liště, nebo můžete kolečkem myši najet níž a vybrat váš vůz z přehledných tabulek. Po vybrání typu vozidla se stránka přesměruje na již kompletní nabídku disků pro váš model. Filtr vyhledávání vám také nabídne, jak velké disky vyžadujete, a vyhledá jen vámi vybranou velikost. Každý disk je vybaven informacemi, konkrétně o jeho označení, rozměru a ceně. Nechybí také obrázek jednotlivých disků. Pro všechny modely, jsou předem vybrány tři disky, které se nejvíce prodávají a vyhledávají. Lze také zobrazit všechny výrobce Alu disků a vybrat si přímo podle nich. Tato stránka slouží také jako pomocník, který vám poskytne profesionální poradenství při výběru disků na vašeho čtyřkolového mazlíčka. V pravém horním rohu můžete provést registraci a následné přihlášení do systému, a dostávat tak nové informace z prostředí Alu disků přímo do vašeho e-mailu. Odběr novinek lze také dostávat bez registrace. Přihlášení k odběru je možno v prostředním panelu na levé straně.

Webový tým aludisky.net, dokázal vytvořit stránku, která je rychlá, přehledná a zároveň elegantně provedená. Nejeden člověk ví, že kola dělají auto a mně osobně tento e-shop pomohl s rozhodováním. Vyzkoušejte si i vy, kvalitní zpracování stránek a nechte si pomoct při výběru, jako já.